9 Temmuz 2011 Cumartesi

GÜNDEM /KATEGORİZE ETMEK

ÜLKE GÜNDEMİMİZ HİÇ BİTMEYEN FIRTINALARLA DOLU. YILLARCA SÜREN PKK TERÖRÜ VE BU NEDENLE ÖLDÜRÜLEN BEBELER, ÖĞRETMENLER, SİVİLLER ,ASKERLERİMİZ İÇİN İÇİMİZ KAN AĞLARKEN ; BİR DE İSKENDERUN A GEMİLERLE GAZZE DE GERÇEKTEN AŞIRI MAĞDUR DURUMDA OLAN SİVİLLER İÇİN YARDIM GÖTÜRMEK MAKSADIYLA GÖNDERİLEN SİVİLLERİN İSRAİL TARAFINDAN KATLEDİLMESİ HALK DA BÜYÜK ÜZÜNTÜ YARATMIŞTIR. EVET BU KİŞİLER İÇİNDE HAMAS TARAFTARI VARDIR.. BİZİM İÇİN PKK NE İSE İSRAİL İÇİNDE HAMAS ODUR. EVET GİDENLER ASLINDA HÜKÜMET ELİYLE ÖLÜME GÖNDERİLMİŞTİR. ÖLEREK DÖNDÜKLERİNDE HÜKÜMET BİR DEKLARASYON İLE KINAMIŞTIR(!) ve bunu seçimler de taraftarlarından oy avcılığı için kullanacaktır malum.
HALK TAKSİMİ DOLDURMUŞTUR. GERÇEKTEN YARDIM ETMEK NİYETİYLE YOLA ÇIKMIŞ İNSANLARIMIZDA VARDIR. HEPSİ HAMASLI DEĞİL YADA HÜKÜMET TARAFINDAN KULLANILDIKLARININ FARKINDA DEĞİLLER . SONUÇTA BİR GERÇEK VAR. İSRAİL SOPALI , BIÇAKLI İNSANLARA KARŞI ORANTISIZ GÜÇ KULLANARAK KOMANDOLARI ELİYLE ONE MİNUTE NİN CEZASINI VERMİŞTİR.KATLİAM YAPMIŞTIR. BU GERÇEK YOK MU ? TAKSİMDE İNSANLAR İSRAİLİ KINAMIŞTIR. İSRAİL SONUÇTA TERÖR YARATAN BİR DEVLETTİR. GAZZE DE SİVİLLER E EZİYET EDİLMEKTEDİR. DÜŞÜNÜN BİZ DEVLET ELİYLE DOĞU DA KÜRTLERE BU EZİYETİ YAPSAK ,AYNI DURUMA DÜŞERDİK. EMİNİM YİNE HALK TAKSİME ÇIKARDI. EVET FİLİSTİN HALKI BİZİM ÇIKMAZDI.O ONLARIN DUYARSIZLIĞI OLURDU.
EVET HAKLISINIZ GİTMESELERDİ GEMİLERLE, ALET OLMASALARDI , İTİBARIMIZI İYİCE YOK ETMESELERDİ. İYİ OLURDU. EVET ZATEN İTİBARIMIZ SENELERDİR ........BİR PKK YÜZÜNDEN , ........HÜKÜMET YÜZÜNDEN İKİ PARALIK OLDU. O DA DOĞRU.
GİTMELERİ İÇİN BİR SEBEP , DOLDURULUŞA GELDİLER TABİ ÇOĞUNLUK İÇİN SÖYLÜYORUM.HAMAS A YARDIM İÇİN GİDEN DE VARDIR. PEKİ BÖYLE OLDU DİYE İSRAİL ÇOK DOĞRU YAPTI. OH OH İYİ Kİ VURDULAR ONLARI DİYE SEVİNİP KUTLAMA MI YAPALIM ? BEN DEN DEĞİLSEN ÖL MÜ DİYELİM ?
SİYONİST REJİMİ DESTEKLEYELİM Mİ ? DEVLERİN SATRANÇ TAHTASINDA BÜYÜK TAŞLAR DEĞİLİZ ÜLKE OLARAK . RESME BÜTÜNSEL BAKTIĞINIZDA HEPSİ BİRBİRİNE BAĞLI. ZATEN BİZLERİ BÖLMEK AMAÇLARI VE BAŞARIYORLAR DA.
KEMALİSTSEN, CHP LİYSEN,SOLA DÖNÜKSEN DİNSİZ SİNDİR.DİNE KÜFRETMEZSEN BİZDEN DEĞİLSİN. YILLAR ÖNCE HALKIN NEDEN BİZİ ANLAMADIĞININ SEBEBİ BUYDU.
BİREY İNANÇLARINI İÇİNDE YAŞAR. BİR İNANCA SAHİP İNSAN KESİNLİKLE ŞERİATÇI MIDIR ? BAZI ŞEYLER SİYAH VE BEYAZDIR.AMA BAZILARI GRİ DE OLABİLİR. SİZİ ANLAMALARINI İSTİYORSANIZ ÖNCE İNSANLARI VE OLAYLARI KATEGORİZE ETMEYİN. CİNAYET VE KATLİAM HER DİL DE AYNIDIR.
AYNI HATALARA YİNE DÜŞÜLÜYOR.
BEN İNSANIM . DÜŞMANIMDA OLSA ORANTISIZ GÜÇLE ÖLDÜRÜLEN HER İNSANA ÜZÜLÜRÜM. DOĞAL AFETLE ÖLEN ABD LİLERE, TALİBAN ELİYLE ÖLDÜRÜLEN İKİZ KULELERDEKİNE DE.
BU DEMEK DEĞİL Kİ ASKERE , İÇİMİZDEKİ YANGINA AĞLAMIYORUM , ÜZÜLMÜYORUM. GERÇEKLERİ GÖREN BİR HÜKÜMETİ GETİRİP BOYNUMUZDAKİ BU BOYUNDURUĞU ÇIKARTMAKTAN BAŞKA LEGAL YOL YOK. YOK.
AYNI ŞEYLERİ DÜŞÜNEN İNSANLARIZ ,BAZILARI YAKIN ÇEVRESİNİ DEĞERLENDİRİYOR, BAZILARI BÜTÜNE BAKIYOR. SONUÇTA KÖTÜ OLAN EMPERYALİZM , FAŞİZM. NE ULUSUNDAN OLURSA OLSUN MAZLUM MAZLUMDUR..
BUNLARI YAZARKEN BİLE ASKERİMİZE KURŞUN YAĞIYOR ,BİLİYORUM. ONLAR İÇİNDE TAKSİM ,ÇAĞLAYAN DOLDURULDU. ADD ELİYLE TOPARLANDIK. ERGENEKON ELİYLE ŞİMDİ ONLAR TOPARLIYORLAR. DEMEK Kİ GAZZE GEMİSİNE BİNENLERE DESTEK VE İSRAİLİ KINAMA MİTİNGLERİ İÇİN HALKI ORGANİZE EDENLER DAHA BECERİKLİ . SANMAYIN PKK YI KINAMAK İSTEYEN HALK YOK ,ONLARDA TAKSİMİ DOLDURACAK KADAR ÇOKLAR. ANCAK HALK I ORGANİZE EDECEK AKLI ÇALIŞANLAR KENDİ İÇİNDE ÇATIŞMAKTAN TOPARLAMA BECERİSİNDE YETERSİZLER.
İÇİMİZ DEKİ YANGIN ARTIK SÖNMELİ , BİREYSEL ELDEN NE GELİRSE YAPIYORUZ AMA SEÇİMLERDE DOĞRU KARAR VERMEK ,İYİ İDARE EDİLMEK VE SONU GELMEYEN TERÖR VE PKK DAN KURTULMALIYIZ. BARIŞI ÖZLEDİK VE İSTİYORUZ.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder